Programy stażowe

W Animex doceniamy młodych i zdolnych ludzi. Szukamy osób, które cechuje chęć do uczenia się i podejmowania nowych wyzwań oraz poszukiwania nowych możliwości. Co roku organizujemy kilkadziesiąt płatnych staży we wszystkich działach i zakładach naszej firmy. W czasie ich trwania stażyści dołączają do zespołu specjalistów, pracują razem z nimi nad realnymi projektami, dzięki czemu zdobywają bezcenne doświadczenie.

Dla każdy stażysty opracowujemy indywidulaną ścieżkę rozwoju, której celem jest zdobycie wiedzy dotyczącej funkcjonowania dużej organizacji i specyfiki pracy w wybranym dziale oraz rozwój kompetencji osobistych.

Na wszystkich stażystów, którzy pozytywnie zakończą program stażowy, czeka miejsce w naszej organizacji. W ten sposób do Animex dołączyło już kilkadziesiąt osób.

Jeśli jesteś gotowy na podjęcie realnych zadań biznesowych, chcesz pracować ze znanymi i lubianymi markami oraz pragniesz poznać zasady funkcjonowania firmy będącej liderem w branży spożywczej, a ponadto jesteś studentem V roku studiów lub maksymalnie 2 lata temu je skończyłeś/aś, nasz program stażowy jest skierowany do Ciebie. Kolejną edycję staży uruchomimy na jesień 2017r. Informacji o niej szukaj na naszej stronie.