Programy rozwojowe

Doceniamy potencjał i zaangażowanie naszych pracowników. Jako lider swojej branży, pracujemy dynamicznie i stale podnosimy sobie poprzeczkę. Dlatego naszym celem jest zapewnienie pracownikom optymalnych warunków do rozwoju swojego potencjału. Rozumiemy przez to większą odpowiedzialność, realizację nowych, odpowiedzialnych zadań czy zmianę roli w organizacji. Jest dla nas ważne, by zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń umożliwiało pracownikom realizację osobistych celów i ambicji.

Nasi pracownicy mogą rozwijać swój potencjał poprzez:

  • Prowadzenie ambitnych, często nowatorskich projektów dla jednej z naszych marek – jednych z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
  • Udział w programach szkoleniowych – szkolenia dedykujemy wszystkim naszym pracownikom, a ich zakres uzależniony jest od potrzeb i kompetencji uczestników. Prowadzimy m. in. szereg programów rozwojowych dedykowanych menedżerom i zespołowi sprzedażowemu.
  • Udział w programie rozwojowym Smithfield Foods Brown Belt Training Program, organizowanym przez  grupę Smithfield Foods, której częścią jest ANIMEX. Program realizowany jest we współpracy z Iowa State University. Jego uczestnicy poznają różne obszary funkcjonowania firmy, aby uzyskać szerszą perspektywę widzenia biznesu. Jesteśmy dumni z naszych absolwentów Programu – wielu z nich ukończyło go z wyróżnieniem.

Dysponując ośmioma zakładami produkcyjnymi na terenie Polski oraz Centralą w Warszawie, zapewniamy wyjątkowe możliwości rozwoju i nauki dla naszych pracowników. Jeśli chcesz rozwijać się razem na nami, sprawdź nasze aktualne oferty pracy.