Animex był obecny podczas Wielkiej Gali Disco Polo Grillujemy z Morlinami  w Starachowicach. Impreza odbyła się 21 lipca i zgromadziła społeczność Starachowic, władze lokalne, media oraz zainteresowanych z całego regionu.

Animex współorganizował Galę razem ze Starachowickim Centrum Kultury po raz pierwszy. Na scenie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpiły gwiazdy disco polo takie jak After Party, Czadoman, Piękni i Młodzi. Około osiem tysięcy osób bawiło się i spędziło swój czas wyjątkowo, grillując z Morlinami i słuchając swoich ulubionych wykonawców.

Animex, właściciel marki Morliny oferował uczestnikom Gali Disco Polo swoje produkty z grilla – kiełbasy Morlińskie, szaszłyki z warzywami, boczek i żeberka, które serwowano bezpośrednio z food trucka. Propozycja kulinarna Animexu cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy.

Animex jako istotną wartość traktuje ideę zrównoważonego rozwoju. Wspieramy i staramy się być częścią lokalnych społeczności wszędzie tam, gdzie jesteśmy obecni jako pracodawca.

Na Gali Disco Polo dużą część uczestniczących w wydarzeniu stanowili pracownicy Zakładów Mięsnych Animex Foods w Starachowicach.

Andrzej Pawelczak
Rzecznik Prasowy Animex Foods
E-mail: andrzej.pawelczak@animex.pl

 

GalaDiscoPolo_3 GalaDiscoPolo_2