W dniu 1 czerwca w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym świętowano Międzynarodowy Dzień Dziecka. Animex zaangażował się w pomoc dla małych pacjentów z oddziałów neonatologicznego i pediatrycznego.

Animex miał swój udział w tym wyjątkowym dniu, fundując prezenty dla  chorych dzieci. – Mogąc rozweselić smutne buzie i przyczynić się do poprawy  samopoczucia  dzieci, ze szczególnym zaangażowaniem podchodzimy do takich działań. Dlatego bardzo się cieszymy, że nasza pomoc dla szpitala w Kutnie przy organizacji Dnia Dziecka okazała się  skuteczna – powiedział Andrzej Pawelczak, Rzecznik Prasowy i Dyrektor ds. PR w Animex.

Impreza rozpoczęła się złożeniem gratulacji rodzicom i nowonarodzonym maluszkom, które ten dzień musiały spędzać w szpitalu. W imieniu najmłodszych  dzieci prezenty odebrali rodzice. Z oddziału położniczego kolorowa grupa wolontariuszy przeszła na oddział pediatrii, gdzie odbyły się gry i zabawy.

Upominki od Animexu zostały dobrze przyjęte przez dzieci i towarzyszących im w tym odświętnym dniu rodziców.

Animex jako istotną wartość traktuje ideę zrównoważonego rozwoju. Wspieramy i staramy się być częścią lokalnych społeczności.
Możliwość pomocy przy organizacji Dnia Dziecka  jest jedną z najbardziej znaczących i wyjątkowych inicjatyw podjętych przez Animex dla chorych dzieci..

Więcej informacji:

Andrzej Pawelczak
Rzecznik Prasowy Animex Foods
E-mail: andrzej.pawelczak@animex.pl
20180601_141606 20180601_131852