Aktualności

Kolejna stacja „Misji Grill”

Po udanym festiwalu w Ostródzie czas na Stężycę (12,13 sierpnia). Zapraszamy do udziału w jednym z najgorętszych wydarzeń tego lata, czyli Disco Pod Gwiazdami. Gwiazdami tego wieczoru zdecydowanie będą kiełbasy morlińskie – na dobrych grillach!

„Misja Grill” w Ostródzie

Zapraszamy do Ostródy na Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej (28, 29 lipca 2017). Posłuchajcie najgorętszych przebojów i spróbujcie pysznej kiełbasy serwowanej prosto z grilla. Będzie się działo!

Promocja marki KRAKUS w USA

Marka Krakus została pierwszym oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Chicago Fire. Dzięki promocji w trakcie meczów MLS na stadionie w Chicago, kibice będą mieli okazje spróbować naszych produktów.

Promocja marki Morliny na festiwalach disco polo

W odpowiedzi na sukces kampanii kiełbas morlińskich w TV, Morliny rozpoczęły „Misję Grill”. 7 lipca podczas święta fanów muzyki disco polo w Kobylnicy zaserwowaliśmy gościom grillowy poczęstunek oraz wiele atrakcji i konkursów. W tej wspaniałej atmosferze pojawimy się również na […]

Złota Perła rynku FMCG dla Sous vide

Linia mięs sous vide została nagrodzona złotą statuetką w ogólnopolskim plebiscycie branżowym „Perła Rynku”. Nagrodę w kategorii najbardziej udanych nowości spożywczych przyznało jury, składające się z przedstawicieli topowych sieci handlowych.

Nowość – filet z kurczaka Morliny

Jak zadbać o smukłą sylwetkę a przy okazji zjeść smacznie?  Nasza odpowiedź to Filet sałatkowy z kurczaka, wprowadzony do oferty marki Morliny. Oceńcie sami.

Podwójna nagroda ”Hit handlu” dla produktów Animexu

Berlinki Classic oraz Krakus Szynka konserwowa zostały nagrodzone „Hitem Handlu 2017″ za najlepiej sprzedające się produkty w kategoriach „Parówki” oraz „Wędliny paczkowane”. Zwycięzców w dwóch kategoriach w konkursie wybrali detaliści – czytelnicy „Handlu”.

Misja Grill vol. 2

Wystartowaliśmy z nową kampanią kiełbas. W tym sezonie powracamy z podwójną mocną! Mamy dla Was dwa spoty: „Już czas” i „Smoke” w których sześciu super bohaterów rozpocznie kolejną misję grill. Czy domyślacie się o kogo chodzi? Powinniście to zobaczyć!

Finalizacja zakupu zakładów przetwórczych Pini

Miło nam jest poinformować, że 31 maja nastąpiła finalizacja  zakupu zakładów przetwórczych grupy Pini. Akwizycja objęła: zakład przetwórczy Pini Polska, zakład produkcji wyrobów gotowych Hamburger Pini oraz projekt inwestycyjny Royal Chicken. Zakup pozwoli na dalszy rozwój i tym samym wzmocnienie […]