Aktualności

Złota Perła rynku FMCG dla Sous vide

Linia mięs sous vide została nagrodzona złotą statuetką w ogólnopolskim plebiscycie branżowym „Perła Rynku”. Nagrodę w kategorii najbardziej udanych nowości spożywczych przyznało jury, składające się z przedstawicieli topowych sieci handlowych.

Nowość – filet z kurczaka Morliny

Jak zadbać o smukłą sylwetkę a przy okazji zjeść smacznie?  Nasza odpowiedź to Filet sałatkowy z kurczaka, wprowadzony do oferty marki Morliny. Oceńcie sami.

Podwójna nagroda ”Hit handlu” dla produktów Animexu

Berlinki Classic oraz Krakus Szynka konserwowa zostały nagrodzone „Hitem Handlu 2017″ za najlepiej sprzedające się produkty w kategoriach „Parówki” oraz „Wędliny paczkowane”. Zwycięzców w dwóch kategoriach w konkursie wybrali detaliści – czytelnicy „Handlu”.

Misja Grill vol. 2

Wystartowaliśmy z nową kampanią kiełbas. W tym sezonie powracamy z podwójną mocną! Mamy dla Was dwa spoty: „Już czas” i „Smoke” w których sześciu super bohaterów rozpocznie kolejną misję grill. Czy domyślacie się o kogo chodzi? Powinniście to zobaczyć!

Finalizacja zakupu zakładów przetwórczych Pini

Miło nam jest poinformować, że 31 maja nastąpiła finalizacja  zakupu zakładów przetwórczych grupy Pini. Akwizycja objęła: zakład przetwórczy Pini Polska, zakład produkcji wyrobów gotowych Hamburger Pini oraz projekt inwestycyjny Royal Chicken. Zakup pozwoli na dalszy rozwój i tym samym wzmocnienie […]

Kolejna statuetka Superbrands dla Krakusa

W tegorocznej Gali Superbrands Marka Krakus została ponownie nagrodzona dwoma tytułami: Superbrands i Superbrands Created in Poland. Statuetki trafiają tylko do najsilniejszych marek na rynku.

Biuletyn dla hodowców trzody chlewnej

Nowością na naszej stronie internetowej jest nowa zakładka DLA HODOWCY, w której można znaleźć pierwszy numer biuletynu. Wydanie będzie publikowane raz na kwartał i skierowane jest do dostawców żywca oraz wszystkich zainteresowanych tym co dzieje się w sektorze trzody chlewnej […]

Biały Listek

Już kolejny rok z rzędu Animex Foods został wyróżniony „Białym Listkiem” za działania przedsiębiorstwa w siedmiu kluczowych obszarach takich jak: ład korporacyjny, prawa człowieka, zachowania wobec pracowników, ochrona środowiska, dbałość o klienta, uczciwość biznesowa i zaangażowanie społeczne. Ankietę na temat […]

Animex liderem rynku spożywczego

Według rankingu redakcji magazynu „Rynek Spożywczy” przygotowanego w lutym 2017 przez Bisnode Polska,  Animex jest największą firmą w branży spożywczej  w Polsce. W ostatnim roku sprzedaż Animexu wzrosła o kilkaset milionów złotych do kwoty 4,813 mld pln, co świadczy o […]

Berlinki w „Twoja Twarz brzmi znajomo”

Od 7 marca w Polsacie w kolejnej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” możemy obejrzeć Berlinki zabawnie komentujące występy uczestników. Naszym zdaniem warto to zobaczyć! Zapraszamy do oglądania.