Animex był obecny podczas 44 edycji Święta Róży w Kutnie. Impreza odbyła się 7 – 9 września i zgromadziła społeczność Kutna, władze lokalne, media oraz wielu zainteresowanych z całej Polski i z zagranicy.

Podczas wydarzenia zostały zaprezentowane gatunki róż z Polski i ze świata, odbyła się konferencja „Róże w Polsce i w Europie” oraz wystawy poświęcone różom i roślinom dekoracyjnym. Można było kupić wybrane kwiaty na wielu zorganizowanych z okazji tego dnia stoiskach. Odbywały się wydarzenia kulturalne i koncerty muzyczne.

Animex oferował uczestnikom Święta Róży swoje produkty – parówki Berlinki, które serwowano bezpośrednio z food trucka. W parku Traugutta, w strefie „Przystanek Dziecko” każdy mógł spróbować hot – dogów z ulubionymi Berlinkami. Propozycja kulinarna Animexu cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród dzieci oraz innych uczestników wydarzenia.

Animex jako istotną wartość traktuje ideę zrównoważonego rozwoju. Wspieramy i staramy się być częścią lokalnych społeczności wszędzie tam, gdzie jesteśmy obecni jako pracodawca i mamy swoje zakłady produkcyjne. Kutno to jedno z takich miejsc w Polsce, gdzie chcemy zaznaczyć naszą obecność.

SwietoRozy2

SwietoRozy3

 SwietoRozy4