Szynka Konserwowa Exportowa 120 g Krakus, Berlinki Classic 250 g oraz Polędwiczki z kurczaka panierowane 250 g Morliny zostały decyzją detalistów wyróżnione tytułem Hit Handlu 2020 jako najlepiej sprzedające się produkty w kategoriach: wędliny paczkowane, parówki i dania gotowe świeże.

Plebiscyt Hit Handlu jest prowadzony nieprzerwanie od 19 lat przez wydawcę branżowego miesięcznika Handel, który wskazuje na preferencje zakupowe w kraju i trendy rynkowe segmentu FMCG. W głosowaniu udział wzięło 1000 czytelników-detalistów działających w sektorze handlowym.

- Pragnę podziękować wszystkim Partnerom i Czytelnikom miesięcznika Handel za docenienie naszych produktów. W tym szczególnym roku nagroda Hit Handlu ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ pokazuje, iż niezależnie od zmian związanych z pandemią koronawirusa, regularnie zapewniamy Konsumentom smaczne i bezpieczne produkty. Dzisiejsze wyróżnienie
to także impuls dla nas do dalszego rozwoju i ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki, w trosce
o naszych Klientów.
– podkreśla Dyrektor Zarządzająca ds. Sprzedaży i Marketingu Animex Foods Renata Kopania.

Badanie, w którym wyłoniono laureatów wśród produktów marki Krakus, Berlinki i Morliny, prowadzone było przez dwie niezależne firmy badawcze w okresie od lipca 2019 roku do czerwca 2020 roku.

HitHandlu2020

Kontakt dla mediów:

Łukasz Dominiak
Rzecznik Prasowy Animex Foods
kom. 573 003 444
Lukasz.Dominiak@animex.pl